İnternetten Tanzim Satış İçin Tasarlanan Site Çöktü

1
242
İnternetten tanzim satışa ilişkin Bakanlık tarafından yapılan açıklamanın ardından, siteye erişimde sorunlar yaşandığı gözlendi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, “Tanzim satışlarını, yakın zamanda Türkiye’nin Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com’da başlatıyoruz” açıklamalarında bulundu. Turhan’ın açıklamalarının ardından açılan sitenin çöktüğü öğrenildi.

Bakan Turhan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Tarım ve Orman Bakanlığımızın desteği ve PTT AŞ güvencesiyle başlatılan bu proje kapsamında tarım ürünlerinin vatandaşımıza ulaşması sürecinde yaşanan aracı hizmet ücretlerini ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. www.epttavm.com internet adresinde e-Tanzim olarak hizmete sunulan meyve ve sebzeler tanzim fiyatları ile satılırken, tüm ürünler PTT Kargo ve Lojistik aracılığı ile güvenle vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır. Vatandaşlarımızın tanzim noktalarında sıra beklememesi, sebze ve meyvelerini uygun şartlarda ucuz olarak alabilmeleri için Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com olarak sorumluluk üstlendik. Vatandaşımıza ekstra ücret yansımaması ve uygulamada avantajların artırılması amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı ile birlikte çaba içerisindeyiz. e-Tanzim uygulamamamızın süratle başlatılması için de çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz.”

Bakan Turhan’ın tanzim satışların “epttavm.com” adresi üzerinden başlayacağını duyurmasının ardından, siteye erişim kesildi. Siteye girmek isteyenler sıklıkla hata ile karşılaşıyor.

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here