Bakan yardımcısı, Askerin Donarak Hayatını Kaybettiği Yere 2 Bin Liralık Atkıyla Gitti

1
413

Askerlerin donarak şehit olduğu bölgeye giden İçişleri Bakan Yardımcısı, 2280 liralık marka atkı taktı.

İki askerin donarak şehit olduğu bölgeye giden İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’un taktığı lüks kaşkol ,sosyal medyanın gündemine oturdu. Louis Vuitton marka saf kaşmirden yapılmış kaşkolun piyasa fiyatının 2 bin 280 lira olduğunu öğrenen vatandaşlar, Ersoy’a büyük tepki gösterdi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile birlikte, Tunceli’nin Nazımiye ilçesi kırsalında yürütülen operasyon sırasında kötü hava koşulları nedeniyle iki güvenlik görevlisinin soğuktan donarak şehit olduğu bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Helikopterle bölgede incelemelerde bulunan Ersoy, daha sonra Nazımiye Kaymakamlığı ve Tunceli Valiliğini de ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Ersoy’un bu ziyaretlerde kullanmayı tercih ettiği aksesuar da dikkat çekti.

Ersoy’un omzundaki kaşkolun markasının Louis Vuitton olduğu ortaya çıktı. Saf kaşmirden yapılan özel koleksiyon ürünü kaşkolun piyasa fiyatının da 410 dolar yani yaklaşık 2280 Türk Lirası olduğu öğrenildi.

İki askerin donarak şehit olduğu yere lüks kaşkolla gelinmesine tepki gösteren vatandaşlar ise sosyal medyada Bakan Yardımcısını eleştirdi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here