Bitmemiş Tüneli Resmi Olarak Açtılar Ama Sadece Başbakan Geçebildi

0
400

Geçtiğimiz Pazartesi günü Manisa’da seçim için açılışı resmi olarak yapılan tünelin canlı yayın bitmesinin ardından kapatıldığı kaydedildi. Kayıtlara göre tünelden Başbakan ve gazetecilerin dışında şu ana kadar geçebilen kimse yok.

Sabuncubeli Tüneli, yıllar süren bekleyişin ardından Pazartesi günü açıldı. Tünelden ilk geçen kişi ise Başbakan Binali Yıldırım oldu.

Resmi açılışın ardından Binali Yıldırım, tünelde canlı yayına da konuk olmuştu. Bu görüntüleri Yıldırım, sosyal medya hesabından da paylaştı.

Canlı yayın sonrasında ise tünel trafiğe tekrar kapatıldı. Manisa’da yayımlanan Bugün gazetesinin haberine göre yapımı yıllardır yılan hikayesine dönen ve dün Başbakan Binali Yıldırım tarafından resmi açılışı yapılan Sabuncubeli Tüneli yine trafiğe kapatıldı.

Sabahın erken saatlerinde Manisa’dan İzmir’e gidecek olan yurttaşlar, Sabuncubeli Tüneli’nin kapalı olduğunu görünce tepki gösterdi.

Dün yapılan açılışın seçim malzemesi olarak kullanıldığını dile getiren vatandaşlar, “Tüneli değil töreni seçime yetiştirmişler” şeklinde tweetler attı.

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here