Gözaltına Alınan KOÇ Çiftinden İki Gündür Haber Alınamıyor!

0
2024

Adalet,hukuk ve kanunun yalnızca dilde hüküm sürdüğü bir ülke. Yasaların yok sayılarak keyfi kararlarla insan hayatlarının yarım bırakıldığı bir yönetim. Evet burası Türkiye… İşkencenin kol gezdiği zulüm ülkesi…

Türkiye rejimi her geçen gün bir yeni adaletsizliğe imza atmaya devam ediyor. Hacer ve Hasan Hüseyin Koç çifti dün gece İstanbul Arnavutköy’de bulunan evlerinden 00.00 saatlerinde 10 kişilik bir polis ekibiyle hiç bir suç delili sunulmadan gözaltına alındı.

42 yaşında ev hanımı olan Hacer Hanım şeker, kolestrol, tansiyon ve migren hastası olup, sinir ve stresten uzak kakması gerekiyorken 4 çocuğundan (9,14,19,22) AKP rejiminin keyfi kanunlarıyla hukuksuz bir şekilde koparıldı.

Koç çiftinin gözaltına alındığını öğrenen ev sahibi, geride kalan 4 çocuğun hemen evi boşaltmasını istedi. Akrabalar, çocukları kabul etmeyince komşular çocuklara sahip çıktı.

İstanbul Toplumsal Müdahale Şubesinde tutulan Çiftin Avuklatlarıyla görüşülmesine izin verilmediği için kendilerinden hiç bir haber alınamıyor. Evlerinden atılan çocuklar ise çaresizce ve endişe içinde anne-babalarından haber bekliyorlar.

 

 

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here