133 Gündür Kayıp Olan Ümit Horzum Bulundu!

0
640

06 Aralık tarihinde saat 18.00 sıralarında Ankara İli Yenimahalle ilçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan A City isimli alışveriş merkezine yakın bir bölgede aracının önünün siyah bir Transporter ile kesilip zorla araca bindirilen Ümit Horzum’dan o günden sonra bir daha haber alınamadı.

Horzum’un eşi Aynur Horzum, eşinin kaçırıldığı bilgisini olaydan bir gün kendisini ilk defa gördüğü ve tanımadığı, eşinin arkadaşı olduğunu ifade eden kişinin haber vermesi üzerine öğrendi.

Kaçırma olayının yaşanmasından sonra Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Yenimahalle İlçe Jandarma Komutanlığı’na başvurularda bulunan Aynur Horzum, eşinin akıbetine ilişkin tek bir bilgiye ulaşamayınca kendi imkanları dahilinde eşini arayışlara başlamış, eşinin kaçırılma hadisesini sosyal medyada duyurarak büyük yankı uyandırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Ümit Horzum’un kanser hastası annesi, vicdan sahibi olan yetkilere seslendiğini belirterek, “Benim çocuğumu salıverin artık. Dayanacak gücüm kalmadı.” demişti. Bugün ise Horzum ailesi buruk bir sevinçle uyandı. 133 gündür kendisinden haber alınamayan Ümit Horzum’un dün Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildiği öğrenildi.

Ümit Horzum’un eşi Aynur Horzum, twitter üzerinden paylaştığı bilgilerde şu ifadelere yer verdi;

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here