Söz Uçar Yazı Kalır: Dünyaya Bir Eserde Sen Bırakmak İster Misin?

0
1457

Herkesin ezberlediği bir cümedir, ‘Söz uçar yazı kalır’

Sözün bir duyguyu, bir düşünceyi yaymadaki gücü sınırlıdır ancak kalıcı olmasını sağlayan yazı ise duygu, düşünce ve isteklerimizin yayılmasına yardımcı olur.

Yazmak aynı zamanda düşüncelerin kalemle buluşup kağıda dökülme işidir. Sizden çıkan her kelime kalbinizin bir yansımasıdır. Kendinizden bir parça bırakmaktır dünyaya.

Birçok yazı türü var. Makale, deneme, hikâye, roman, haber metni ve çok daha fazlası. Hepsinin ayrı bir anlamı, ayrı bir şekli var. Bunları ne kadar biliyoruz? Ne kadarını doğru biliyoruz? Peki ya öğrenmek istiyor musunuz? Ya da düşüncelerinizi kaleme alıp onları okuyucularla buluşturmaya ne dersiniz? O halde bu projemiz tam sana göre…

Belki de Dünyaya Kalacak Bir Eserde Sizin Kaleminizden Çıkacak…

Bu projede yazmayı seven ve kendini bu yönde geliştirmek isteyen 18-25 yaş arası genç arkadaşlarla yazı yazmanın farklı yönlerini öğrenmeye çalışacağız. Haftalık okumalar ve yazı ödevleri, bir resmi tasvir etme, bir konu hakkında yazma, kendimizi nasıl yazı ile nasıl etkili bir şekilde ifade edebiliriz yönünde çalışmalar yapacağız. Asıl amacımız geleceğin metin yazarlarını yetiştirmek.

Eğer sizde yazmayı seviyorum, yazmak isterim ve kendimi geliştirmek isterim diyorsanız gelin birlikte yazalım…

İletişim İçin;

Twitter: @kamphatıralarım

e-mail : kamphatiralarim@gmail.com

kamphatiralarim@gmail.com

 

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here