İngilizce Öğrenmek Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı… ”YES”

0
1574

Yaz tatili geliyor! Bu yaz nereye gitsem? Tatilimi nasıl değerlendirsem? Sorularını sormaya şimdiden başladınız mı? Öyleyse bizim size harika bir teklifimiz var… Eşsiz bir İngiltere deneyimi ve kaliteli dil  okuluna ne dersiniz? İngilizce öğrenmek için en ideal zaman diliminde en ideal eğitim ile ”YES” bu yaz yanınızda olacak. 

Yorkshire English School, özelleştirilmiş eğitim programları ve yüksek kaliteli dil eğitimi sağlayan bir dil ve eğitim okuludur. Tüm kurslarımız, İngilizce eğitimi almak ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek isteyen, rahat ve güvenli bir ortamda 16 yaşından büyük öğrenciler için uygundur. Öğrenciler, çalışmalarının yanı sıra Birleşik Krallık’ın paketlenmiş etkinlik ve geziler takvimimiz aracılığıyla sunabileceği heyecan verici etkinlikleri deneyimleme fırsatına sahip oluyor.

Dil Okulu Programlarımız 

Genel İngilizce

Genel İngilizce kurslarımız, çok yönlü İngilizce becerilerinizi geliştirmek ve etkili bir şekilde nasıl iletişim kurabileceğinizi öğrenmek için mükemmeldir. Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar çeşitli seviyelerde öğretmenlik sunuyoruz.

Öğretmenlerimiz dersleri etkili hale getirmek için konuşma etkinliklerine katılımı teşvik eder. Bu kurslar anlama, konuşma, dinleme, okuma, yazma, dil bilgisi, kelime hazinesi geliştirme ve kültürel deneyime odaklanan bir dizi egzersizleri içerirken düzenli takip ve çalışmalar sonrası diliniz akışkanlık kazanacaktır.

 

 

—–>>> ”YES”

 

IELTS Hazırlığı

IELTS, Uluslararası İngilizce Dil Testi Sistemi, İngilizce’nin iletişim dili olduğu yerde çalışmak veya çalışmak isteyen adayların dil yeteneklerini değerlendirmek için tasarlanmıştır.

Kursumuz sınavın dört yönünü kapsamaktadır; okuma, yazma, konuşma ve dinleme. YES’te, sınav becerileri ve stratejileri geliştirmenize yardımcı olacak tecrübeli uzman öğretmenlerimiz ve sınav koşullarında eksiksiz uygulama testleri ile IELTS hazırlığı yapılmaktadır. Metin ve verileri nasıl analiz edeceğinizi ve test sırasında bunların nasıl yazılacağını öğreneceksiniz.

Kurs içeriği

 • Kurs 4 yazma becerisi (cümleler, paragraflar, makaleler, raporlar), okuma (özel bilgi, ana fikir), konuşma (tartışmalar, seminerler, sunumlar) ve dinleme (dersler, canlı dersler, etkileşim) üzerine odaklanır.
 • Dilbilgisi ve kelime bilginizi geliştirmenizi sağlar
 • İngilizce’nizi pratik yapmak ve okuma, yazma ve dinleme becerilerinize ek olarak sözlü doğruluk ve telaffuz üzerine inşa etmek için birçok fırsat
 • Ayrıca, geçmişte yaptığımız birçok testle sınava hazırlanır.

Akademik İngilizce

İngilizcenizi akademik amaçlar için geliştirmek istiyorsanız, İngilizce eğitim veren bir üniversitede yüksek öğreniminize devam edip etmemek veya bir İngiltere akademik kurumuna doğrudan giriş yapmak isteyip istemediğinizi düşünün.

Bu ders, öğrencileri İngilizce akademik becerilerini ve İngilizce becerilerini destekleyerek Yüksek Öğrenimlerine hazırlar.

İş İngilizcesi

İster iş yerinizde ister yurt dışında ingilizce kullanmayı planlıyor olun, iş ingilizcesi kurslarımız sizin için doğru seçim olabilir. İngilizce, küresel toplumun benimsenen dili.

Uluslararası pazarlama, reklam, sunum, müzakere, toplantı ve iş yazımı gibi temel kavramlar ve beceriler bu kursta ele alınacaktır. Bu çalışmaların ingilizcenizi geliştireceğinden ve iş potansiyelinizi küresel ölçekte açacağınızdan emin olabiliesiniz.

Bütün Yaz Sadece Ders Mi? NOOO…

Yoğun bir ingilizce öğrenimi arasında eğlenceli geziler de olmalı dedik ve eğlence dolu gezilerimizi de sizler için düzenledik… Tiyatrolar, tema parkları, su sporları, eğlence merkezleri, tekne gezileri, restoranlar, kafeler ve alışveriş merkezleri gibi kültürel ilgi çekici birçok etkinlik, mekanlar ve dahasını elbette ”YES” de bulacaksınız.

BİTTİ Mİ???

”YES” de eğitim bitmeden gezi de bitmez…

 • Futbol, basketbol, bisiklet, badminton, tenis, yüzme, rounderler, tekne gezileri ve çok daha fazlası!
 • Haftada 1 tam gün gezi ve 1 Yarım Gün gezi
 • Nereleri mi gezdik?; Manchester, Liverpool, York, Leeds, Sheffield, Bradford, London…
 • Ziyaret içeriklerinden gördüğün fotoğraflara sende dahil olmak istiyorsan  YES  demek senin için yeterli olacaktır.

Tüm bunlara ek olarak, düzenli barbeküler, masa oyunları, sınavlar, tartışma oturumları, film geceleri ve çok daha fazlasını içerebilen öğleden sonra ve isteğe bağlı akşam eğlenceleri ile ödüller ve sertifikalar da mevcut.

EĞİTİM PAKETİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yaz Okulu Programı: Haziran 2018 – Ağustos 2018

Herhangi bir Pazartesi günü bir programa katılabilir ve bireysel programınızın uzunluğunu seçebilirsiniz. Minimum uzunluk 2 haftadır!

 • Derslerde ilerlemenizi izlemek için başlangıçta ve haftalık düzenli olarak testler yapılır.

Örnek Hafta Tablosu;

Nerede Kalacağım?

YES, sadece eğitim ve aktivitelerde değil kalacak yer konusunda da sizin yanınızda olacak. Eğitim kalitesi ve çeşitli etkinliklerimiz kadar konaklama konusunda da sizler için en iyi imkanları sunuyoruz.

Ortak konaklama:  Suite odalar, Ortak mutfak, Jimnastik, Oyun odası, Sinema ve diğer tesisler…

 

 

Stüdya daireler: Her şey dahil fiyat (Yemek, internet ve faturalar), Şehir merkezi konumu, Yıkama / Kurutma Tesisleri

 

 

 

Ev: Lüks oteller, Her şey dahil fiyat (Yemek, internet ve faturalar), Yerel biriyle yaşama fırsatı, İngilizce konuşma becerilerinizi uygulayın, Yerel kültür ve geleneği yaşayın.

 

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN ÇOK SEBEP VAR

 • Central Location: Merkezi Yerleşke
 • Excellent Library Facilities: Mükemmel kütüphane imkanı
 • Highly qualifed &experienced staff :Yüksek nitelikli ve deneyimli personel
 • Nearby major cities Leeds & Manchester: Yakındaki şehirler Leeds & Manchester
 • Wi-fi access & IT Facilities: Wi-Fi erişimi ve Bilişim Teknolojileri Olanakları
 • Small class sizes: Küçük sınıf genişlikleri

EXTRA BİLGİ

 • Genel İngilizce dışındaki tüm kursların çalışma süreleri serbesttir.
 • Bizimle çalışırken konaklamanı ayarlamanız konusunda size yardımcı olabiliriz.
 • Vize işleminizde, banka kartı almanız, seyahat kartı (otobüs / tren) ve IELTS kaydı almanız konusunda size yardımcı olabiliriz.

 İLETİŞİM İÇİN;

 www.yeschool.co.uk

INFO@YESCHOOL.CO.UK

+44 (0) 148 454 68 42

 

Öğrenmenin en keyifli hali için bizi takipte kalın..!

http://yeschool.co.uk/

 

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here