Meral Akşener’in Reza Zarrab İddiası Gündeme Damgasını Vurdu

0
1351

Meral Akşener’in Genel Başkanlığını yaptığı İYİ parti heyeti 1. Olağan İl Kongresini gerçekleştirdi. Akatlar spor kompleksinde yapılan kongreye Meral Akşener’de katılarak konuşma yaptı. Akşener’in Reza Zarrab açıklaması ise dikkatleri üzerine çekti.

İyi Parti 1. Olağan İstanbul İl Kongresi Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleşti. Kongreye katılan Genel Başkan Meral Akşener yaptığı konuşmada CHP ile ittifak yapmayacaklarını bir kere daha hatırlattı.  Akşener, “Tekraren söylüyorum birinci tura biz kendimiz gireceğiz, ikinci tura kalacağız ve Allah’ın izniyle cumhurbaşkanlığını alacağız” diye konuştu.

İyi Parti lideri Meral Akşener’in ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson’un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinde Rıza Zarrab’a karşılık, bir Amerikan şirketinin talimatıyla şeker fabrikalarının satışa çıkarıldığını iddia etmesi ise konuşmasına damga vurdu.

Akşener konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Şeker fabrikalarının özelliği; pancar hem sıhhatli şekerin üretildiği bir ürünümüz, hem köylümüzün sağlıklı hayvan yetiştirmesi için ortaya çıkan küspesiyle hayvancılığa destek olan bir ürün. Önce pancar üreticilerine kota uygulandı, sonra kardaki 14 şeker fabrikası satışa çıkarıldı. 3 çocuk yapın diyorsun da dışarıdan ithal ettiğin domuz kemiğinden yapılmış yemlerle, Amerika’dan ithal ettiğin GDO’lu mısırla sen bizim zürriyetimizi yok ediyorsun kardeşim”

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here