İşte AKP’nin Adil Öksüz planı

0
1123

CHP Milletvekili Muharrem İnce, Adil Öksüz’ün AKP’nin elinde olduğu, seçime iki gün kala “yakaladık” diyebileceklerini söyledi.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, gündeme ilişkin ilginç iddialarda bulundu. İnce, Adil Öksüz ile ilgili “Acaba Adil Öksüz bunların elinde de, seçime iki gün ala yakalayacaklar mı?” ifadelerini kullandı.Gerçekgündem’de yer alan habere göre, İnce’nin konuyla ilgili ifadeleri şöyle:

“Şimdi bir linç kampanyası da gelişti. ‘Karargah Rahatsız’; hadi bakalım buradan bir mağduriyet çıkacak mı? Çıkmadı.

Şu Hollanda ile bir kavga edelim; olmadı. Almanya ile edelim; bu da olmadı. ‘Yav bir laf bulmamız lazım şimdi’ dediler. Ne bekliyorum ben biliyor musunuz bu aralar? İşte Hüsnü Bozkurt’u doladı şimdi diline birkaç gün o gider. Ben bu aralar ‘acaba’ diyorum.

Adil Öksüz bunların ellerinde de, seçime iki gün kala Adil Öksüz’ü mü yakalayacaklar. Mesela bir şey daha bekliyorum. Ya bir kahramanlık lazım ya da bir mağduriyet lazım bunlara, arıyorlar. Şu anda bulamıyorlar.

Anketler de kötü. Şimdi PKK Kandil’i boşalttı. PKK Sincar’da. Acaba diyorum, helikopterle Kandil’e inip Türk bayrağı dikerler mi? Ya mağduriyet bulacaklar ya da çakma kahramanlık”

 

AKTİFHABER

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here