Dilimiz tutuldu, bir şey yazamadık

0
5644

Harem-i Şerif’te siyasi miting gibi konuşma yapan ve sloganlar atan AKP’lilerin yaptıklarına bir de Kabe manzarası önünde “sevgilisine evlilik teklif etme” eklendi!

TRT muhabirinden Kabe manzaralı evlilik teklifi!

2012’de Suudi Arabistan diplomatik misyonuna atanan Basın Ataşesi Bahattin Akyön’ün, TRT’de muhabir olan oğlu Yusuf Akyön, sevgilisine Kabe’nin önünde evlenme teklif etti.

Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre Akyön, cebinden çıkardığı söz yüzüğünü kız arkadaşına vermek istedi. Kız arkadaşı ise “Diz çök yoksa teklifini kabul etmem” dedi. Akyön de dizlerinin üzerine çöküp elinde yüzükle evlenme teklif etti.


Akyön, “Burada, mübarek Kâbemiz var. Mübarek annelerimiz var. Onların huzurunda tabii biraz utanıyorum ama hayırlı bir iş diye düşünüyorum” diyerek o anın görüntülerini sosyal medyada paylaştı.

AKP’nin dini değerleri ve ibadet mekanlarını şov malzemesi haline getirmedeki çeşitliliği pes dedirtti. TRT muhabirinin Kabe önünde yaptığı evlenme teklifine AKP çevrelerinin tepkisi merak ediliyor.

Babasının forsuyla AKP kontenjanından TRT’ye atanan Yusuf Akyön’ün sosyal medya hesaplarında Erdoğan yandaşlığı dikkat çekiyor.

Aktifhaber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here