Cem Küçük dediğini yaptı, Can Ataklı’nın ipini çekti!

0
2237

Medyaradar’ın haberine göre; Cem Küçük’ün Can Ataklı’yı ” 5 dakikalık işin var, Onlar nasıl bittiyse sen de öyle bitersin” tehdit etmesinin ardından iki tv kanalı harekete geçti.

Habertürk ekranlarında Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında gazeteci Cem Küçük ile Korkusuz gazetesi köşe yazarı Can Ataklı arasında gerginlik yaşanmış, Can Ataklı’yı hedef alan Cem Küçük, Ataklı’nın kendisi sayesinde meşruiyet elde ettiğini iddia ederek “Muhatabım değilsin, zavallının tekisin. 5 dakikalık işin var” demişti.

Cem Küçük’ün bu tehditlerinin ardından ikilinin program yaptıkları iki TV kanalı harekete geçti.
Tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak’ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak’ın kanalı 1 AN TV’de Can Ataklı, Cem Küçük ve Cemil Barlas’ın yaptığı “1 Haber 3 Yorum” programı sona erdirildi. Programın sona erdirilmesine gerekçe olarak Cem Küçük ve Cemil Barlas’ın programda sürekli sert tartışmalar yaptıkları Can Ataklı ile aynı programa çıkmak istememeleri gösteriliyor.

Can Ataklı programın bitirildiğini twitter hesabından böyle duyurdu:

HABERTÜRK’TEN DE VETO YEDİ!

Cem Küçük’le yaşadığı tartışmanın ardından Can Ataklı’ya bir darbe de Habertürk TV’den geldi. Ataklı bundan böyle Türkiye’nin Nabzı programında yeralmayacak. Kanal yönetimi şimdi Cem Küçük’ün karşısına muhalif bir isim arıyor.

Kaynak: Medyaradar

Yayınlarımızın devamı adına, sizleri destek vermeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here